Позакласна робота
Весна починається з Шевченка…
 Весна… Це пора оновлення і відродження природи. Саме 9 березня весна подарувала нам світового генія, пророка, мислителя-філософа, художника, великого гуманіста Тараса Шевченка. А з його появою на світ почалося відродження й оновлення України, бо з кожним порухом душі поет дбає про рідну землю.
Цікавим і насиченим видалося цьогорічне шевченківське свято в Новобогданівській ЗШ І-ІІІ ступенів, в якому активну участь прийняли учні 5-11 класів.
На урочистому заході, присвяченому 202-річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка,учні читали рядки з «Кобзаря», минали пісні на слова поета, виконувались сценки та музикальні композиції. Учасники свята разом з вчителем Лось В.В. продовжили засвоєння Шевченкових уроків біля дубка, який посадили два роки тому на шкільній ділянці на честь 200-річного ювілею  з дня народження поета.
Конкурс-турнір читців поезії  «Іду з дитинства до Тараса провела вчитель української мови та літератури Віхляєва В.В. об’єднав шанувальників поетового слова серед учнів 5-6 класів.
Учні намагалися відчути невмируще поетове слова серцем, повірити йому і донести його до слухачів. Переможницею у цьому конкурсі журі визначило ученицю 5 класу  Шестак Валерію.
А учні 10-11 класівпід керівництвом вчителя Недзвецької С.О. підготували для старшокласників презентації своїх проектів, висвітивши в них багатогранну діяльність поета у різних сферах. Найкращими визнано презентації учнів 10 класу Макєєвої Валерії, Аблякімової Каміли «Жінки в житті та в творчості Шевченка» та учнів  Недзвецького  Дениса, Квітка Олександра, Камінської  Діани «Шевченко та Україна».
Без сумніву, такі свята виховують у наших учнів гуманізм, чесність, патріотизм, усвідомлення того, що життя – це боротьба, і займати в ній треба місце непохитних захисників правди, бути сильними, любити свій народ, свою Україну, знати свою історію, шанувати своїх героїв.


Комментариев нет:

Отправка комментария